Gallery

Click to enlarge

17/11/2018 Chhun lam programme

17/11/2018 Zan

Jubilee Hruaitu Chawimawi

BAWNGKAWN BRANCH Y.M.A JUBILEE INELNA RESULTS : 2018

INDOOR GAMES / ITEMS :

1. Badminton :
1st : Saizahawla Section
2nd : Chawngbawla Section
3rd : Neuva Section
3rd : Taitesena Section

2. Carrom board (Men) Single’s :
1st : Lalmuankima Khawlhring – Taitesena Section
2nd : H. Lalduhkima – Taitesena Section
3rd : Lalhmunsiama – Vanapa Section
3rd : Aldrin Lalhmingliana – Neuva Section

3. Carrom board (Men) Double’s :
1st : Lianchhuma & Lalramchuana – Khuangchera Section
2nd : Lalnunhlima & Peter Vanlalruata – Neuva Section
3rd : Lungtiawia & KC. Laltanpuia – Vanapa Section
3rd : Lalfakmawia & Laldingliana – Neuva Section

4. Carrom board (Women) Double’s :
1st : Lalrempuii & Lalhmingsangi – Neuva Section
2nd : K.C. Lalbiakdiki & Miriam Lalrawngbawli – Vanapa Section
3rd : R. Vanlalruati & Ramthlengliani – Chawngbawla Section
3rd : H.C. Zoduhkimi & H.S. Lalthlengliani – Neuva Section

5. Carrom board (Y.M.A Chhang) Single’s :
1st : Johny Lalremruata – Saizahawla Section
2nd : Emanuel K. Vanramngaihawma – Khuangchera Section
3rd : Obeda Lalhlimpuia – Vanapa Section
3rd : Vanlalhranga – Saizahawla Section

6. Chess (Men) :
1st : H. Zothanmawia – Taitesena Section
2nd : Lalmalsawma – Vanapa Section
3rd : James Lalhmachhuana – Vanapa Section

7. Chinese Checker (Women) :
1st : H.D. Lalbuatsaihi – Khuangchera Section
2nd : H.C. Zoduhkimi – Neuva Section
3rd : K.C. Lalbiakdiki – Vanapa Section
3rd : H.S. Lalthlengliani – Neuva Section

8. Draught board (Men) :
1st : C. Vanlalvuana – Neuva Section
2nd : Lalhmingsanga – Saizahawla Section
3rd : P.C. Lalsawmliana – Chawngbawla Section

9. Table Tennis (Men) Single’s :
1st : Joel Lalmalsawma – Taitesena Section
2nd : Lalthlamuana – Taitesena Section
3rd : P.C. Lalsangzuala – Neuva Section

10. Table Tennis (Women) Single’s :
1st : Gracy Vanlalruati – Saizahawla Section
2nd : Jenny Zomuansangi – Khuangchera Section
3rd : Rosalynn Lianhmingthangi – Neuva Section

Mizo Hnam Lam leh Zai :

11. (a) Chawnglaizawn :
1st : Saizahawla Section
2nd : Khuangchera Section
3rd : Neuva Section

12. (b) Cheraw :
1st : Chawngbawla Section
2nd : Neuva Section
3rd : Khuangchera Section

13. (c) Chheihlam :
1st : Taitesena Section
2nd : Saizahawla Section
3rd : Neuva Section

14. (d) Lengkhawm zai :
1st : Chawngbawla Section
2nd : Neuva Section
3rd : Taitesena Section

15. Solo :
1st : Victor Lalbiaktluanga – Saizahawla Section
2nd : Lalhriatrengi – Taitesena Section
3rd : Lalnunchami – Neuva Section

16. Quiz :

1st : Saizahawla & Taitesena Section
2nd : Vanapa & Neuva Section
3rd : Chawngbawla Section

OUTDOOR GAMES :

17. Deadball (Women) :
1st : Khuangchera Section
2nd : Vanapa Section
3rd : Neuva Section

18. Football ‘A’ (Men) :
1st : Chawngbawla Section
2nd : Taitesena Section
3rd : Saizahawla Section
3rd : Khuangchera Section

19. Football ‘B’ (Men) :
1st : Neuva Section
2nd : Khuangchera Section
3rd : Vanapa Section
3rd : Saizahawla Section

20. Football (Y.M.A Chhang) :
1st : Vanapa Section
2nd : Saizahawla Section
3rd : Khuangchera Section
3rd : Taitesena Section

21. Volleyball (Men) :
1st : Vanapa Section
2nd : Neuva Section
3rd : Saizahawla Section
3rd : Khuangchera Section

22. Volleyball (Women) :
1st : Khuangchera Section
2nd : Vanapa Section
3rd : Saizahawla Section
3rd : Chawngbawla Section

Race results :

23. 100 Mtrs race (Men) :
1st : Lalthafela – Neuva Section
2nd : Hmangaihthanga – Vanapa Section
3rd : Lalmuanpuia – Saizahawla Section

24. 100 Mtrs race (Women) :
1st : Malsawmkimi – Khuangchera Section
2nd : Monica Malsawmdawngzeli – Saizahawla Section
3rd : Lalnunpuii – Khuangchera Section

25. 200 Mtrs race (Men) :
1st : David Zosangliana – Neuva Section
2nd : Lalthafela – Neuva Section
3rd : Biakthanmawia – Saizahawla Section

26. Mixed Relay – race :
1st : Saizahawla Section
2nd : Khuangchera Section
3rd : Neuva Section

Mizo Indigenous Games :

27. Inarpasual :
1st : Neuva Section
2nd : Vanapa Section
3rd : Chawngbawla Section
3rd : Khuangchera Section

28. Inhruipawh :
1st : Neuva Section
2nd : Vanapa Section
3rd : Chawngbawla Section
3rd : Khuangchera Section

29. Inkawibah :
1st : Khuangchera Section
2nd : Neuva Section

30. Insuknawr (Pate) :
1st : Vanlalsangzuala – Saizahawla Section
2nd : Siamlianhming – Saizahawla Section
3rd : Jerry Lalhmachhuana – Neuva Section

31. Insuknawr (Palaihawl) :
1st : R. Lalchhuansanga – Neuva Section
2nd : V.L. Biaktlinga – Neuva Section
3rd : C. Vanlalchhunga – Neuva Section

32. Insuknawr (Palian) :
1st : T. Lalnunsiama – Neuva Section
2nd : Ramluahpuia – Chawngbawla Section
3rd : S. Vanlalhmuaka – Chawngbawla Section
3rd : Zomuansanga – Neuva Section

33. Lungden (Mipa) :
1st : T. Lalnunsiama – Neuva Section
2nd : Immanuel Malsawmthara – Vanapa Section
3rd : Nelson C. Vanlalnghaka – Vanapa Section

34. Lungden (Hmeichhia) :
1st : Miriam Lalromawii – Vanapa Section
2nd : Lalneihi – Neuva Section
3rd : Rabon Lalhmingliani – Vanapa Section

 

RESULTS KHAIKHAWMNA :

MEDAL TALLY